My Weblog: umraniye elektrikci uskuadar elektrikci usta elektrikci sisli elektrikci

Menicon®

Vážení zákazníci,

S radosťou Vám oznamujeme, že spoločnosť Menicon Holdings BV vymenovala MEDECO spol. s r.o. za distribútora pre SOLOCARE AQUA® – všestranné riešenie pre mäkké kontaktné šošovky – v Slovenskej a Českej republike. Od 1. apríla 2012 prebrala  MEDECO  spol .s r.o. zodpovednosť za všetky obchodné činnosti vrátane prijímania objednávok, dodávok, fakturácie, predaja a propagácie odborníkom, maloobchodníkom a zákazníkom SOLOCARE AQUA®.

SOLOCARE AQUA® ponúka všestranné riešenie pre mäkké kontaktné šošovky, ktoré udržiavajú viac vlhkosti a tak zabezpečujú celodenný komfort a sviežosť, vďaka ktorým sa ich nositelia s nimi budú cítiť ešte lepšie. SOLOCARE AQUA® pracuje dvoma skvelými spôsobmi: formula HydroLock® udržiava extra vlhkosť pre celodenný komfort, a jedinečné puzdro na šošovky MicroBlock® zabraňuje vstupu baktérií a udržiava šošovky čistejšie a sviežejšie.

MEDECO spol. s r.o. je pripravená zabezpečiť Vám nepretržitú dodávku a pevnú podporu produktu SOLOCARE AQUA®. Ak máte záujem o ďalšie informácie o objednávaní a o celej rade predajných miest SOLOCARE AQUA® ako aj o vzdelávacích materiáloch, kontaktujte nás prosím na bezplatnom telefónnom čísle 0800 328 800 alebo na info@medeco.sk.

http://www.menicon.sk/

MEDECO spol. s r.o. - O nás

Firma MEDECO spol. s r.o. je mladá dynamická spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2009 a je súčasťou skupiny Medeco Group . Jej ľudia využívajú svoje doteraz nadobudnuté skúsenosti  a k ich základným hodnotám a poslaním spoločnosti patrí spokojnosť zákazníka, individuálny prístup ku klientovi a samozrejmosťou je ponúkať kvalitné riešenia a služby v uvedených oblastiach.

MEDECO spol. s r.o. sa zaoberá  predajom, implementáciou a distribúciou produktov na území Slovenskej a Českej republiky ( v z. českej firmy AREDOVALE s.r.o. ), ako výhrady dovozcovia výrobkov Germstar®, Toletta®, SOLOCARE AQUA® očné roztoky a kontaktné šošovky MIRU®

V súčasnosti firma pôsobí v oblasti zdravotníctva, hotelierstva, školstva, priemyslu a v štátnej správe.

http://www.germstar.sk/

http://www.menicon.sk/

http://www.najlacnejsiekontaktnesosovky.sk/